KONST / Litografier / Litografi 8102134
nr 810 2134
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Litografi, Hans Arnold (1925-2010), 'Drömmarnas skepp', signerad, motivets mått: 46x67
Kondition: oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:54:34
600 kr
350 kr
600 kr
700 kr
1.500 kr
1.000 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold